Новини

logo

Компанія InSite розпочала роботи з регулярної контент-підтримки сайту офіційного дилера автомобілів Peugeot в Україні.

До пакету послуг з обслуговування сайту входить переклад, підготовка та публікація новин, внесення змін до статичних сторінок веб-ресурсу тощо.

Сайт працює за адресою www.ilta.ua.

Див. докладніше про Послуги супроводу сайтів від компанії InSite.

Нарешті презентуємо нову бета-версію корпоративного сайту бюро InSite в Україні!

Ми доклали зусиль, щоби зробити власний ресурс максимально простим і легким у користуванні. При цьому постаралися викласти достатньо ключової інформації, яка допоможе замовникові ухвалити правильне рішення щодо підтримки та супроводу власного сайту.

Якщо ви знайшли на сайті якийсь баг — будь ласка, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., будемо вдячні.

Термін закінчення тестування нової версії сайту — 12 травня 2015 р.

Компанія інтернет-менеджменту InSite завершила розробку нового сайту сімейного комплексу відпочинку під Києвом "Золотий дуб".

Новий сайт створено на платформі Joomla, в адаптивному дизайні, у 2-х мовних версіях.

До послуг відвідувачів "смачні" фото страв заміського ресторану, інформація про послуги готелю та лазні тощо.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.