Інтернет менеджмент

logo

Якщо ви маєте сайт — ним потрібно займатися, це аксіома. Інакше він просто потоне в океані сучасного Інтернету. Навіть якщо це маленький сайт-візитівка чи landing page – все одно він потребує як технічної підтримки (захист від злому, контроль хостингу), так і періодичних оновлень контенту та пошукової оптимізації.

І чим вищим є рівень конкуренції в сегменті, де працює ваш сайт — тим більшої уваги він потребує, щоб ефективно виконувати свої функції.

Однак хто сьогодні найчастіше опікується роботою корпоративних сайтів в Україні?

Умовно можна виділити 3 групи спеціалістів:

Системні адміністратори, програмісти, інші технарі — люди, які здатні забезпечити безперебійну роботу вашого сайту, захистити його від зломів, залити на сайт нове відео тощо. Однак чи зможуть вони регулярно писати для сайту грамотні й ефективні тексти? Аналізувати статистику, ефективно просувати сайт у пошукових системах, робити стильний дизайн?..

Піар-менеджери — люди, котрі здатні написати для сайту красивий текст, однак часто забувають це робити, бо надто заклопотані. Натомість з технічною підтримкою й просуванням сайту в пошуковиках виникають проблеми...

Дизайнери, секретарки, "я сам" — дослідження свідчать, що в Україні й досі чимало корпоративних сайтів "підтримуються" на абсолютно любительському рівні.

Результати непрофесійного підходу до корпоративного сайту можна легко помітити й ззовні — останні новини на сайті солідної, здавалося би, компанії датуються минулим роком, на головній сторінці повно граматичних помилок, контактна адреса електронної пошти вказана десь на mail.ru і так далі, і тому подібне....

 

Що ефективніше — обслуговувати сайт самому чи віддати на аутсорс?

У 8 випадках з 10 вигіднішим для вас є другий варіант. Підтримувати й розвивати корпоративний сайт власними силами доцільно фінансовим та деяким іншим установам, однак для переважної більшості компаній — обслуговування сайту силами зовнішніх спеціалістів є більш ефективним і більш вигідним.

Чому? Тому що вам не потрібно тримати в своєму штаті спеціального технічного фахівця, копірайтера, дизайнера тощо. Робота зовнішніх спеціалістів принесе вам більше користі й обійдеться дешевше.

Проблема лише в тому, щоб знайти адекватного підрядника. На жаль, в Україні й до сьогодні послуги підтримки сайтів надають здебільшого або технічні компанії (хостери тощо), або веб-студії, або фрилансери-"розкрутчики". Так, їхні послуги можуть бути якісними в своєму сегменті, однак забезпечити не просто стабільну роботу, а комплексний розвиток сайту — націлений на гідну репрезентацію іміджу та збільшення ваших доходів — вони не спроможні.

Для цього потрібен кваліфікований інтернет-менеджмент.

Потрібен спеціаліст, здатний оцінити в комплексі, що саме необхідно зробити кожному конкретному сайту, щоб збільшити його віддачу клієнту. Спеціаліст, здатний 1) зрозуміти клієнта і його завдання, 2) визначити оптимальне рішення, 3) поставити конкретні завдання технічним спеціалістам, копірайтеру, дизайнеру, seo-фахівцю тощо – щоб вони могли втілити це в життя.

Розуміння — це насправді найскладніша річ. Не програмування і не ключові слова, а саме розуміння — яке дає можливість прийняти й реалізувати вірні рішення.

Саме це і є головною перевагою InSite. Працюючи з нами, ви працюєте зі спеціалістами інтернет-маркетингу, які здатні зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення й реалізувати його на практиці.

Як ми працюємо і скільки це коштує?

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

  1. Ваше ім'я*
  2. Телефон
  3. Ел.пошта*
  4. Назва компанії
  5. Повідомлення*
  6. *

      ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.