Про компанію

logo

Перед вами стоїть завдання, яке можна виконати так, ось так чи інакше... Як вибрати і що вибрати?

Чи варто довіряти рекомендаціям знайомого програміста, дизайнера чи копірайтера? Варто, але обережно. Адже з вірогідністю 90 % найкращий програміст у місті порадить вам ту платформу, яку сам найкраще знає, а дизайнер – запропонує той стиль, який відповідає його уявленню про гарний смак. Ідеального рішення, оптимального для всіх — не існує. Проте оплачувати це рішення так чи інакше доведеться саме замовнику...

Що ми продаємо?

Компанія InSite пропонує вам насамперед професійну компетенцію.

Це означає аналіз вашого завдання за критеріями інтернет-маркетингу. На якій платформі краще зробити сайт? Чи варто модернізувати існуючий, чи доцільно зробити новий? Чи треба підключати на сайт онлайн-оплату і в якій саме формі? Які ключові слова обрати для пошукової оптимізації? Який копірайтинг потрібен? Правильне рішення визначає кінцевий результат і дозволяє зекономити суттєві гроші, хибне — зумовлює зайві витрати на етапі реалізації, без гарантії кінцевого результату...

Досвід

Провідні спеціалісти компанії InSite працюють у сфері інтернет-менеджменту з 1997 року, фактично з часу появи комерційного вебу в Східній Європі. З 2005 року ми займаємося безпосередньою реалізацією проектів у сфері створення, підтримки та розвитку сайтів, копірайтингу, пошукової оптимізації для Google та Яндекс, перекладу й локалізації сайтів тощо.

InSite є невеликою компанією, однак має по-справжньому досвідчених професіоналів у своїй справі, які здатні якісно зробити не те, що їм подобається, а те — що об'єктивно потрібно клієнту.

Саме тому з-поміж наших клієнтів є лідери національного ринку droggerie і локальний комплекс сімейного відпочинку, представництво потужного французького холдингу, столичний банк і міський магазин спортивного харчування — клієнти з найрізноманітніших сфер великого, середнього та малого бізнесу; міжнародні, національні та локальні.

Наші ціни

InSite не працює ані дорого, ані дешево. Вартість виконання того чи іншого завдання залежить від його складності й тих зусиль, що необхідні для його якісної реалізації.

Працюючи як з великими міжнародними компаніями, так і з регіональним маленьким бізнесом — ми приносимо їм вагомий для них прибуток.

Здебільшого вартість наших послуг оцінюється з розрахунку на робочий час, при цьому загальний рівень цін є середнім, інколи навіть нижчим за середній по ринку. Це досягається завдяки розумній механіці власної роботи та економії на собівартості — InSite не змушує клієнта оплачувати свій претензійний офіс, дороге портфоліо тощо. Ми працюємо чесно, прозоро та ефективно — за що нас і цінують наші шановні партнери.

З чого почати?

Сьогодні InSite фізично працює в Україні, Литві та Молдові, фактично — по всьому світі.

Зателефонуйте нам або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. — ми оперативно дамо вам відповідь, розглянемо ваше завдання і постараємося запропонувати найбільш розумний варіант його реалізації.

Почніть розвиток свого сайту вже сьогодні — щоб отримати перші результати завтра!

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

  1. Ваше ім'я*
  2. Телефон
  3. Ел.пошта*
  4. Назва компанії
  5. Повідомлення*
  6. *

      ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.