Вартість

logo

Вартість підтримки та розвитку сайту залежить від багатьох факторів, з-поміж яких головне значення мають:

  • розмір сайту;
  • його система управління контентом (CMS);
  • наявність мовних версій;
  • обсяг регулярних оновлень;
  • конкурентне середовище.

Мінімальна  ціна
Мінімальна вартість комплексної підтримки та просування невеликого сайту в Україні становить 100 євро. Максимальна вартість повного пакету послуг сягає 1300 євро.

Якщо клієнт має 2 чи більше сайтів

У разі наявності в клієнта кількох сайтів їхнє спільне обслуговування в 95 % випадків буде дешевшим, ніж кожного окремо.

Як здійснюються розрахунки?

Компанія працює в формі ТОВ, не є платником ПДВ. Оплата послуг супроводу сайту можлива як на щомісячній основі, так і за певний період. Загалом, ми дотримуємося доволі гнучкого підходу в варіантах оплати.

Чому ціни вказуються в євро?

Тому що, крім України, компанія InSite активно працює також і в зоні євро. Оплата послуг в Україні здійснюється в гривнях за курсом НБУ.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливості комплексного супроводу вашого сайту.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.