Схема роботи

logo

Супровід сайту – поняття комплексне, однак складається воно з конкретних складових.

Розуміння

Ми починаємо з того, що аналізуємо завдання сайту для вашого бізнесу. Важливо зрозуміти, яку конкретно користь може приносити вам сайт – поінформувати споживачів про ваші товари або послуги, здійснювати кінцевий продаж, забезпечувати необхідне іміджеве позиціонування тощо.

Далі аналізуємо поточну ситуацію – наскільки ваш сайт виконує свої завдання, чого йому бракує для ефективної віддачі.
На основі цього визначаємо – чи можна досягти бажаних результатів роботою з існуючим сайтом, чи потрібна його модернізація або створення нового сайту. Якщо розробляється новий сайт – вкрай важливо вибрати для нього оптимальну платформу. Це стратегічне рішення, що визначає майбутнє вашого ресурсу.

Наступним кроком є визначення конкретних інструментів реалізації поставлених завдань – яка саме пошукова оптимізація потрібна сайтові, які функціональні елементи, який контент, який дизайн, скільки регулярних оновлень тощо.

Реалізація

Визначивши стратегію та конкретні інструменти, необхідні для досягнення бажаного результату, ми оцінюємо, яких зусиль і витрат потребуватиме ця робота.

Зрозуміло, що підтримка та розвиток сайту оптового виробника b2b продукції коштуватиме дешевше, ніж порталу національної роздрібної мережі.

Узгодивши бюджет, ми приступаємо до безпосереднього виконання робіт, забезпечуючи клієнту необхідну гнучкість, дотримання дедлайнів тощо.

У процесі супроводу сайту з клієнтом працює одна відповідальна особа, яка завжди перебуває з вами на зв'язку на випадок термінових потреб. Самі ж роботи виконують різні профільні спеціалісти – адмін, копірайтер, дизайнер, перекладач тощо.

 

Базовий та повний пакет

У вартість супроводу сайту включаються лише ті роботи, які йому потрібні. Нічого зайвого.

До базового пакету послуг входить:

 • технічна підтримка (хостинг, безпека, усунення збоїв);
 • регулярні оновлення (нові сторінки, написання новин);
 • SEO оптимізація для Google, Яндекс (контент, тайтли, seo-статті);
 • коректура;
 • звітність.

До розширеного пакету послуг може входити також:

 • просування та реклама в пошукових системах;
 • копірайтинг та веб-дизайн;
 • підтримка онлайн-оплати;
 • SMM просування в соціальних мережах;
 • переклади.

Звітність

У процесі обслуговування сайту клієнтові надається регулярна звітність щодо виконаних робіт, статистичних даних відвідуваності сайту Google Analytics, позицій пошукових запитів тощо.

Авторські права на всі матеріали, створені в процесі супроводу сайту, залишаються за клієнтом.

Будь ласка, перегляньте докладнішу інформацію про надійність обслуговування – і зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливості комплексного супроводу вашого сайту.

Скільки коштує підтримка сайту?

Вартість супроводу сайту залежить як від нього самого, так і від тих результатів, які ви хочете отримати зі свого ресурсу. InSite пропонує повне обслуговування сайту під ключ — від технічної підтримки до пошукової оптимізації та просування в Інтернеті.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

 1. Ваше ім'я*
 2. Телефон
 3. Ел.пошта*
 4. Назва компанії
 5. Повідомлення*
 6. *

    ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.