Чого ми не робимо

logo

Компанія інтернет-менеджменту InSite надає повний комплекс послуг зі створення, підтримки та розвитку сайтів, а також виконує окремі види робіт у сфері копірайтингу, веб-дизайну, перекладів, SMM підтримки корпоративних сторінок у соціальних мережах та ін.

Разом з тим існує також і перелік послуг, яких ми не надаємо, зокрема:

  • наповнення товарами сайту інтернет-магазину;
  • електронні розсилки;
  • "просто рерайт";
  • розробка скриптів, програм тощо;
  • чорне seo, офери, боти, накрутки "лайків" та ін.

Крім того, ми НЕ беремо на обслуговування політичні, еротичні, релігійні, пірамідні та будь-які нелегальні сайти.

Звертаємо також увагу, що з березня 2014 р. InSite не працює з клієнтами з окупованих територій України та з Російської Федерації.

Будь ласка, перегляньте актуальні послуги компанії InSite та зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливості комплексного супроводу вашого сайту.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.