Чому це важливо?

logo

Нормальне управління — запорука успіху будь-якого бізнесу.

10 років тому достатньо було просто створити великий/красивий/корисний/модний сайт. Сьогодні — цього вже мало. Новий суперсайт просто потоне в інформаційному океані. А власник не отримає від нього тої віддачі, на яку розраховував. Так само, як і власним бізнесом — сайтом потрібно постійно займатися, йому потрібен професійний супровід...

Як це краще зробити?

Існує 4 основні варіанти.

1. Щодня займатися сайтом самим. Змусити вивчити інтернет-маркетинг себе або свого менеджера, навчитися копірайтингу, веб-дизайну та пошуковій оптимізації. Окремо найняти в штат ще комп'ютерного спеціаліста, який би забезпечував захист від вірусів, необхідні технічні та програмні роботи.

2. Щомісяця годувати "розкрутчиків" за просування вашого сайту в Гуглі шляхом масового розміщення посилань на нього. Знайшовши чесних спеціалістів, маєте шанс побачити свій сайт у ТОП-10. Але тільки доти, допоки ви їм платите. І допоки пошукові системи не з'ясують, що ви їх дурите — після чого можуть накласти відповідні санкції й скинути ваш сайт на саме дно.

3. Щомісяця платити за легальну рекламу в Google (AdWords). Варіант безпечний і легкий, однак дорогий. Може виявитися, що кожен відвідувач коштуватиме вам 20 гривень. Загалом, це схоже на оренду — щойно перестаните платити, вас миттєво виселяють з ТОПу.

4. Знайти для свого сайту кваліфікованого управлінця, наприклад InSite. Який забезпечить вам виконання всіх необхідних робіт для підтримки та розвитку вашого сайту, зробивши це а) якісніше, б) безпечніше, в) значно дешевше, ніж у перших трьох варіантах. Цей варіант можна порівняти з іпотекою — ви вкладає гроші у власний сайт, а не платите за оренду "паркомісця" Гуглу чи "розкрутчикам".

 

Чому з нами якісніше та дешевше?

Тому що компанія інтернет-менеджменту InSite працює на основі стратегії та досвіду, не вигадує велосипедів, а втілює перевірені практики. А завдяки добре відпрацьованій схемі роботи — забезпечує вам ефективні результати за дуже помірні гроші.

А якщо в нас є свій ІТ-відділ?

Великі компанії мають своїх спеціалістів, які здатні реалізувати багато, але далеко не всі заходи щодо підтримки та розвитку сайту. Навряд чи варто очікувати потужного креативу від технарів, і навпаки. Важливіше досягнути синергії.

Наприклад, обслуговуючи сайт великої роздрібної мережі, ми жодним чином не адмініструємо її базу даних — цим займається IT-відділ клієнта. Так само, працюючи з сайтом банку, ми не маємо стосунку до його інтернет-банкінгу.

З чого почати?

У справі отримання кінцевого прибутку якісний супровід сайту є важливішим від його створення. І чим раніше ви забезпечите своєму сайтові нормальне управління — тим швидше отримаєте від нього бажану віддачу.

Перегляньте, будь ласка, як це працює — і зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливості комплексного супроводу вашого сайту.

Будемо раді бути вам корисними!

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

  1. Ваше ім'я*
  2. Телефон
  3. Ел.пошта*
  4. Назва компанії
  5. Повідомлення*
  6. *

      ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.