Що таке SEO сайту?

logo

SEO (Search engine optimization) — це пошукова оптимізація сайту, скерована на підвищення його позицій, видимості в пошукових системах, передусім у Google.

Чим вищою є позиція сайту в результатах видачі пошукових систем — тим більша кількість цільових відвідувачів перейде з них на ваш сайт.

Покажіть приклад:
Людина вводить у Google запит "Відпочинок під Києвом". Зрозуміло, що сайтів, які пропонують подібний відпочинок, є доволі багато. Користувач не буде переглядати всі результати — сотні, а то й тисячі сайтів. Він вибере сайт, який пропонує відпочинок під Києвом, з-поміж перших 10, рідше 20, максимум 30 перших сайтів.

Завдання пошукової оптимізації полягає в тому, щоб вивести ваш сайт на перші позиції пошукових систем за цільовими запитами.

seo saytiv kyiv

У даному разі клієнта InSite цікавить, щоб за запитом "Відпочинок під Києвом" відображався саме цей сайт.

Чи можна обійтися без пошукової оптимізації?
Можна, якщо сайт продає, скажімо, винятково дворічних в'єтнамських поросят у Малинському районі Житомирської області. Вірогідно, що конкуренція в сегменті даних послуг у даному географічному районі буде невисокою, тож зацікавлені користувачі зможуть легко знайти такий сайт.

У 99 % інших випадків сайт без пошукової оптимізації просто потоне в масі конкурентів та звичайному інформаційному смітті.

Саме тому пошукова оптимізація є одною з 3-х ключових складових послуг комплексного супроводу та розвитку сайтів.

Як робиться SEO?

Пошукова оптимізація сайту включає в себе кілька базових напрямків:

 • структурна оптимізація (код, карта сайту тощо);
 • внутрішня оптимізація (контент, ключові слова, тайтли та інше);
 • зовнішнє просування (розкрутка, посилання на сайт).

Спершу завжди робиться структурна оптимізація — її достатньо виконати один раз, після чого ваш сайт стане авторитетнішим для пошукових систем.

Найважливіший напрямок — другий, внутрішня оптимізація. Її потрібно виконати один раз комплексно, а в подальшому здійснювати постійно.

Зовнішнє просування, яке передбачає збільшення посилань на ваш сайт з інших ресурсів, — доцільно проводити лише після реалізації перших двох напрямків. Як правило, саме цей напрямок є найбільш витратним та пов'язаний з найбільшими зловживаннями з боку недобросовісних підрядників, т. зв. "розкрутчиків", "сеошників" тощо.

У чому небезпека послуг "розкрутчиків"?

В тому, що майже вся їхня діяльність скерована на те, щоб так чи інакше обдурити пошукові системи. Зокрема, штучним шляхом збільшити кількість посилань на сайт клієнта. Якщо провадити такі дії обережно та грамотно — вони можуть принести потрібний ефект. Якщо ж "розкручувати" сайт безвідповідально — він може на кілька тижнів з'явитися на перших позиціях у пошуковиках, але після того отримати від них штрафні санкції. Адже Google – розумні люди, й вони не люблять, коли їх дурять.

Саме тому не лише "чорна", але й "сіра", часто навіть "біла" розкрутка пов'язана з ризиком для замовника. Подібно до бізнесу — завжди краще просувати сайт природним, чесним шляхом, розвиваючи його контент і привабливість для користувачів.

У цьому разі пошукові системи самі, без примусу, виводитимуть ваш сайт на перші позиції в результатах пошуку користувачів.

Для яких систем здійснюється пошукова оптимізація?

В Україні основна пошукова оптимізація здійснюється для системи Google, допоміжна — для Яндекса.

Компанія інтернет-менеджменту InSite надає послуги SEO у рамках комплексної підтримки та розвитку сайту, а також здійснює одноразову базову структурну та внутрішню пошукову оптимізацію сайту як у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Луцьку, Дніпропетровську, так і в будь-якому іншому місті України.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість пошукової оптимізації вашого сайту.

Супутні послуги від InSite: внутрішня оптимізація сайтів, реклама в Інтернеті

Скільки коштує SEO?

Вартість робіт з пошукової оптимізації та просування сайту на 80 % залежить від рівня конкурентного середовища та від географії його роботи. Ціна послуг SEO для сайту служби таксі в Києві на порядки перевищує ціну просування будь-якого сайту міста Гусятин Тернопільської області.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

 1. Ваше ім'я*
 2. Телефон
 3. Ел.пошта*
 4. Назва компанії
 5. Повідомлення*
 6. *

    ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.