Розкрутка в Google, Яндекс

logo

Під терміном "розкрутка сайтів" у Гуглі та Яндексі здебільшого розуміється швидке виведення ресурсу в ТОП-10 результатів видачі пошукової системи за певними ключовими запитами.

При цьому, як правило, потрібний результат досягається шляхом штучного нарощування зовнішніх посилань — інакше кажучи, намаганням у той чи інший спосіб обдурити пошукові системи. Див. докладніше: Що таке SEO сайту.

Проти вітру

Подібні методи можуть дати швидкий результат, однак дорого коштують для замовника й наражають ваш сайт на небезпеку отримання санкцій з боку Google та Яндекс.

Саме тому компанія InSite не займається власне "розкруткою" сайтів. Ми використовуємо певні елементи зовнішнього просування в процесі комплексної пошукової оптимізації сайту — завдяки чому ваш сайт піднімається в рейтингах пошукових систем природним шляхом, що є значно дешевшим та ефективнішим для замовника.

Посилання vs Контент

"Розкрутка" сайтів у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Луцьку, Рівному, Дніпропетровську, Тернополі чи будь-якому іншому місті України за допомогою зовнішніх посилань подібна до оренди житла. Ціни невпинно зростають, а як тільки ви перестаєте платити "розкрутчикам" — ваш сайт виселяють з ТОП-10.

Натомість пошукова оптимізація сайту через контент — подібна до інвестиції в поступову розбудову свого будинку-сайту. Кожна вкладена вами гривня працює на вас протягом усього часу роботи веб-ресурсу.

Чи можна вивести в ТОП високочастотні запити?

Так, можна. Ми працюємо як з високочастотними, так і з середньо- та низькочастотними запитами. Всі вони важливі.

Чи робите ви "розкрутку сайту з гарантією"?

Ні, 100 % гарантія виведення сайту в ТОП Гугла означає не що інше, як махінацію. Як і кожна нечесна дія, така махінація рано чи пізно зіграє проти свого замовника.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість пошукової оптимізації вашого сайту.

Скільки коштує "розкрутка" сайту в Гугл?

Так звана "розкрутка" сайтів в Гугл та Яндексі входить до пакету послуг InSite з регулярної підтримки та розвитку сайту. Вартість послуг визначається рівнем конкуренції й бажаними результатами.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

  1. Ваше ім'я*
  2. Телефон
  3. Ел.пошта*
  4. Назва компанії
  5. Повідомлення*
  6. *

      ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.