Пошукова оптимізація

logo

Внутрішня пошукова оптимізація сайту є найважливішою складовою SEO-послуг.

Саме вона дозволяє досягти найбільш значних результатів у справі підвищення позицій сайту в видачі пошукових систем і водночас є найвигіднішою для власника сайту з погляду економії коштів.

Чому?

Тому що вкладаючи гроші у внутрішню оптимізацію, ви їх не витрачаєте — а інвестуєте їх у розвиток свого сайту.

Витрати vs Інвестиції

Порівняйте. Можна щомісяця сплачувати великі гроші "за розкрутку" сайту шляхом збільшення кількості зовнішніх посилань на нього — і це подібно до оренди квартири. Ви просто витрачаєте гроші, до того ж, ризикуючи наразитися на санкції пошукових систем за штучну "розкрутку".

При цьому розкрутчики запевнятимуть вас, що сплачувати гроші за підтримання сайту на верхніх позиціях Google чи Яндекс треба щомісяця — і це правда. Як тільки ви припините це робити — вони втратять свої доходи, а ваш сайт з високою ймовірністю швидко "виселять" з топових позицій пошуковиків.

Протилежна ситуація — коли ви вкладаєте гроші в оптимізацію й розвиток власне свого сайту.

1. По-перше, за створення і розміщення на сайті, наприклад, оптимізованої статті ви платите один раз — а працює вона потім для вас вічно.

2. По-друге, завдяки внутрішній оптимізації ви підвищуєте рейтинг свого сайту природним, а не штучним шляхом — тому не ризикуєте отримати санкції з боку пошукових систем.

3. І, зрештою, по-третє — це просто дешевше. Значно дешевше. Звісно, результати природної оптимізації "визрівають" довше, ніж штучної — проте ефект її суттєво кращий.

У чому перевага послуг пошукової оптимізації від InSite?

У своїй роботі ми використовуємо не лише прикладні технології SEO, але й інші інструменти пошукового маркетингу (Search Engines Marketing, SEM), забезпечуючи прозорий та інвестиційний підхід до оптимізації вашого веб-ресурсу — ми вкладаємо ваші гроші в його розвиток, а не витрачаємо їх на користь інших.

Коли треба проводити оптимізацію сайту?

Одразу після розробки нового сайту необхідно провести комплекс його базової оптимізації, а в подальшому — здійснювати її регулярно, в щотижневому режимі.

Що саме оптимізується?

Насамперед контент сайту — кожен текстовий матеріал "виписується" з певними ключовими словами, має правильний тайтл, теги, внутрішнє "лінкування" та інші деталі, важливі для пошукових систем.

Чи зовнішня оптимізація зовсім не потрібна?

Ні, вона потрібна, але тільки як допоміжний елемент. У вартість послуг InSite з супроводу та розвитку сайту входить у т.ч. й стимулювання, помірне нарощування зовнішніх посилань на підтримуваний ресурс. За потреби здійснюється також реклама в Google, Yandex та спеціальні заходи в рамках послуг SMM (просування в Facebook, VKontakte).

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість пошукової оптимізації вашого сайту.

Супутні послуги від InSite: просування в соціалках, реклама в Гуглі, Яндексі

Скільки коштує пошукова оптимізація сайту?

Вартість пошукової оптимізації сайту починається від 100 євро — залежно від рівня конкурентного середовища та від географії його роботи (Київ, Львів, вся Україна, закордон тощо). Компанія InSite надає послуги пошукової оптимізації сайту для Google та Яндекс у рамках комплексної підтримки та розвитку сайту.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.