SMM просування в соцмережах

logo

SMM просування в соціальних мережах — це один з найновіших і водночас найперспективніших напрямків промо в Інтернеті.

Послуги SMM (Social Media Marketing) передбачають промоцію, або "розрутку" в соціальних мережах, насамперед Facebook та Instagram, рідше YouTube, Twitter, а також у профільних мережах на кшталт LinkedIN.

Основні напрямки SMM просування в соцмережах:

 • створення та брендінг корпоративних сторінок (спільнот, груп) у соціальних мережах;
 • контент-менеджмент (ведення сторінки, публікація постів та модерація коментарів);
 • таргетована реклама та промо-пости;
 • "розкрутка" сторінок (оффери, лайки тощо).

Що головне в SMM (СММ) просуванні в соціальних медіа?

Умовно кажучи, кожна соціальна мережа являє собою міні-інтернет. Отже, подібно до Інтернету, першим кроком у SMM майже завжди є грамотне створення, брендінг та налаштування базової вітрини вашого бізнесу в соцмережі — корпоративної сторінки (спільноти, профілю, групи).

Компанія InSite надає послуги зі створення, брендінгу та професійного  налаштування корпоративних сторінок у всіх основних соціальних мережах.

Сторінка в соцмережі створена — що далі?

Після створення корпоративної сторінки її потрібно наповнити цікавим базовим контентом. Далі необхідно в щоденному або іншому періодичному режимі публікувати цікаві пости, проводити опитування, конкурси — задля того щоб залучити до сторінки цільову аудиторію замовника. Крім того, потрібно підтримувати регулярну комунікацію з користувачами, модерувати коментарі та відповідати на запитання учасників.

Що таке таргетована реклама в соціальних мережах і промо-пости?

Реклама у Facebook, YouTube, ВК та інших медіа здійснюється на основі таргетингу у формі рекламних оголошень, що в цілому подібні до контекстної реклами в Інтернеті. Клієнт, звичайно, має можливість замовити її самостійно, однак правильне налаштування та адміністрування рекламних кампаній здатні підвищити їхню ефективність (а значить і економію коштів замовника) в 2-3 рази.

Будь ласка, зверніть увагу, що в абсолютній більшості випадків реклама в соціальних мережах є доцільною лише після належного налаштування власної корпоративної сторінки та її інтеграції з веб-сайтом замовника.

 

У чому вигода SMM просування в соціальних мережах разом з InSite?

По-перше, ми надаємо SMM послуги в комплексі з SEO підтримкою, що зумовлює синергію ваших соціальних медіа та вашого сайту — правильна інтеграція корпоративних сторінок із веб-ресурсом компанії здатна дуже суттєво посилити ефективність їхньої роботи.

По-друге, ми надаємо весь комплекс послуг SMM просування в соціальних мережах, залучаючи досвідчених профільних спеціалістів і використовуючи саме ті SMM інструменти, які найбільше відповідають конкретним завданням клієнта.

І по-третє, завдяки правильній організації та механіці роботи, ми маємо можливість запропонувати клієнтові високу якість послуг за цінами, що є середніми, а подекуди навіть нижчими за середні на ринку.

У чому небезпека "розкрутки в соціалках"?

Так само, як і на ринку SEO послуг, у сфері SMM можна знайти безліч пропозицій швидкої "розкрутки" корпоративних сторінок у Фейсбуці, Інстаграмі, Ютубі тощо. Послуги дешевої "розкрутки" в соціалках обіцяють замовникові швидке досягнення тисячі, а можна й десятків тисяч "лайків", учасників його спільноти тощо. Проблема лише в тому, що таке розкрутка в соцмережах у кращому разі здійснюється із залученням "офферів" (людей, які продають власні "лайки"), а в гіршому — за допомогою банальних ботів (аккаунтів неіснуючих людей). Компанія InSite подібних послуг не надає.

Друга проблема — засилля ламерів. Ринок SMM просування в соціальних мережах дуже молодий, що зумовлює брак професіоналів. Відповідно, SMM послуги в Україні здебільшого пропонують або великі агенції (за великими, зрозуміло, цінами) або фрилансери-самоуки, що опанували соціальні медіа на аматорському рівні й, користуючись відсутністю усталених критеріїв, пропонують клієнтам низькопробну роботу за схемою "найкращі пости за 500 гривень на місяць".

З чого почати?

Компанія InSite надає комплексні послуги SMM просування в соціальних медіа, що включають у себе створення та регулярну підтримку корпоративної сторінки у визначеній мережі, інтеграцію сторінки чи спільноти з сайтом клієнта, моніторинг і комунікацію з користувачами, проведення конкурсів, опитувань та призових акцій, рекламну активність і регулярну звітність.

Крім того, послуги SMM просування в соціальних мережах можуть бути складовою частиною повного пакету послуг InSite із супроводу сайту клієнта.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість послуг SMM просування в соціальних мережах.

Супутні послуги від InSite: SEO просування, реклама в Інтернеті

Скільки коштує SMM підтримка?

Ціна послуг SMM підтримки та просування в соціальних мережах (Facebook, VK та інші) становить від 200 до 850 євро на місяць залежно від кількості платформ, частоти публікацій, користувацької активності та проведення інтерактивних акцій.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

 1. Ваше ім'я*
 2. Телефон
 3. Ел.пошта*
 4. Назва компанії
 5. Повідомлення*
 6. *

    ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.