Неймінг та підбір доменів

logo

Успішний неймінг (вибір назви компанії чи торгової марки) сьогодні тісно пов'язаний з підбором відповідного домену.

Адже якщо компанія планує мати свою вітрину (сайт) у віртуальному світі, а тим більше якщо планує активну діяльність в Інтернеті, — питання пошуку та реєстрації відповідного доменного імені має першочергове значення.

Що таке вдалий неймінг і домен?

Найкращий домен для корпоративного сайту — це коротка, звучна, легко запам'ятовувана й тематично пов'язана з бізнесом назва. Яка в точно такій самій формі відтворена в імені сайту компанії в основній доменній зоні.

Який домен добрий, а який поганий?

Ідеальний домен мусить відповідати кільком вимогам:

 • короткий;
 • точно співпадає з назвою компанії чи бренду;
 • легко пишеться латинкою (без складних сполучень на кшталт zh, sch тощо);
 • без дефісу.

В якій зоні краще вибрати домен?

Найкращими доменними зонами для корпоративного сайту є "старі", класичні зони першого рівня. При роботі на глобальному міжнародному ринку або в Україні — це зона com. У певних (але далеко не всіх!) випадках також зони org та net.

При роботі винятково на українському ринку — найкращим варіантом є зона ua, однак вона недоступна для вільної реєстрації (потребує юридичної реєстрації торгової марки). Для вільної реєстрації найкращим варіантом є зона com.ua. Для локальних ринків — зони kiev.ua, lviv.ua тощо. Суттєво гіршим варіантом у більшості випадків є зони org.ua та net.ua. Поганим варіантом – in.ua, укр, su, zaporizhzhe.ua тощо.

У певних випадках добрим варіантом стане вибір домену в зоні info, eu, fm, bar та деяких інших. Водночас для лендінгів вимоги до вибору доменного імені є суттєво нижчими.

Покажіть добрий приклад:

InSite працює на короткому, простому для написання та однойменному з назвою компанії домені в зоні com.ua..:-)

Чим вигідні послуги компанії InSite?

Ми спеціалізуємося саме на інтернет-неймінгу, підборі гарних варіантів імені для сайту. Завдяки цьому ви уникнете ситуації того, що заплатили великі гроші креативній агенції, яка знайшла для вас суперкреативну назву, що отримала суперфідбек фокус-групи — але, на жаль, не підкріплене добрим доменним ім'ям...

Як підібрати класний домен?

У процесі роботи ми використовуємо інтелектуальний пошук домену, застосовуємо лінгвістичний аналіз й пошук за ключовими словами, переглядаємо в т. ч. і базу зареєстрованих доменів, у яких спливає термін реєстрації.

Як викупити зайняте доменне ім'я?

Купити вже зайняте доменне ім'я можна, якщо його власником є т. зв. сквотери — злобні спекулянти, які реєструють потенційно популярні домени з метою їхнього подальшого перепродажу за великі гроші. Ціна продажу таких доменів перевищує номінальну щонайменше в кільканадцять разів.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість підбору домену для вашого сайту.

Супутні послуги від InSite: розробка сайтів, креативний копірайтинг

Скільки коштує неймінг сайту?

Ціна послуг з підбору та реєстрації домену для сайту коливається від 50 до 400 євро, залежно від складності конкретного завдання.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

 1. Ваше ім'я*
 2. Телефон
 3. Ел.пошта*
 4. Назва компанії
 5. Повідомлення*
 6. *

    ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.