Мультимовний сайт

logo

Ваша компанія починає працювати в іншому регіоні Україні чи виходить на міжнародний ринок?

Розумним рішенням є створення іншомовної версії свого корпоративного сайту та перетворення його, таким чином, на двомовний чи мультимовний сайт. Найбільшим попитом при цьому користується розробка англійської версії сайту, а також російської/української.

Створення англійської версії сайту доцільне в разі виходу на міжнародний ринок, а також з іміджевими цілями, задля залучення експатів (іноземців, що мешкають в Україні) тощо.

Замовлення російської чи української версії сайту характерне для регіональних компаній, які починають активно працювати в Східній, Південній чи Західній Україні відповідно.

Якщо ж вам потрібно локалізувати іноземний сайт для України — див. послуги локалізації сайтів.

Покажіть приклад:

multimovniy sayt

 Як це робиться?

Створення окремої іншомовної версії сайту можливе за наявності відповідної технічної можливості. При цьому для сучасних сайтів, створених на таких платформах, як Joomla, модуль мультимовності може бути передвстановленим від початку.

Зверніть увагу, що ви можете обрати як створення повноцінної англомовної версії сайту (тобто для всіх його сторінок), так і обмеженої — коли іншомовна версія доступна лише для певних головних розділів сайту.

Останній варіант дозволяє зекономити кошти на подальшій підтримці вашого двомовного чи багатомовного сайту, адже не буде потреби перекладати, наприклад, усі новини англійською чи іншою мовою.
Що входить у вартість послуг

Компанія інтернет-менеджменту InSite виконує повний комплекс робіт зі створення іншомовної версії сайту — переклад текстів англійською чи іншою мовою, технічна реалізація, розміщення. Все під ключ.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість розробки іншомовної версії сайту.

Супутні послуги від InSite: переклад текстів, локалізація сайту

Скільки коштує мультимовний сайт?

Розробка англійської або іншомовної версії сайту залежить від кількості його сторінок, власне мови перекладу, складності тематики та специфіки CMS (система керування вмістом) сайту.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.