Мобільна версія сайтів

logo

Упродовж останніх років процент користувачів, які переглядають ваш сайт не зі звичайного комп'ютера чи ноутбука, а зі свого планшета (таблетки) чи смартфона, невпинно зростає.

За даними Google, станом на 2015 р. до 60% користувачів Всесвітньої мережі послуговуються саме мобільними пристроями.

З огляду на це, починаючи з 2013 року майже всі нові сайти створюються з адаптивним дизайном — т. зв. responsible web design, RWD. Тобто за технологією, яка автоматично подає вміст вашого сайту на планшетах та смартфонах у зручному для перегляду вигляді.

Однак для сайтів, створених без використання цієї технології, можливим рішенням проблеми є створення спеціальної мобільної версії сайту.

Як це працює?

Коли користувач заходить на ваш сайт зі свого смартфона чи планшета (у т.ч. iPad), система автоматично скеровує його на наявну мобільну версію — як правило, на піддомені m.yoursite.com.

Користувач бачить сайт в адаптованому вигляді, зі зручною розбивкою текстів, спеціальним навігаційним меню тощо.

Розробка мобільної версії сайту в Україні
Замовити створення мобільної версії для корпоративного сайту можна в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Тернополі, Житомирі, Луцьку, Рівному та інших містах України, компанія InSite працює з клієнтами по всій країні і за кордоном.

Коли варто зробити мобільну версію вебсайту?

Зверніть увагу, що при потребі одночасної модернізації сайту — створення окремої мобільної версії є недоцільним. У цьому випадку ефективніше та дешевше створити одразу новий сайт з адаптивним дизайном.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливі рішення та вартість створення мобільної версії сайту.

Супутні послуги від InSite: адаптивний дизайн, створення сайтів

Скільки коштує мобільна версія сайту?

Ціна розробки мобільної версії сайту розраховується залежно від кількості його сторінок. Тому доцільним рішенням у більшості випадків є створення мобільної версії не для всіх, а лише певних розділів сайту (наприклад, без новин, без іншомовних версій тощо).

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.