Комплексна модернізація

logo

Що передбачає модернізація сайту?

Під терміном "модернізація сайтів" розуміється не покращення якоїсь певної їх складової (напр. пошукова оптимізація, розробка нової сторінки, встановлення нових модулів, переїзд на новий сервер, зміна системи url, переадресація 301, написання нових текстів для сайту та ін.), а комплексне вдосконалення — редизайн сайту, повне оновлення його вмісту, переїзд на нову CMS (зміна "движка") тощо.

Окремими варіантами модернізації веб-ресурсу є створення мобільної версії сайту для зручного перегляду на планшетниках і смартфонах та розробка додаткової мовної версії сайту (дублювання контенту іншою мовою).

Покажіть приклад:

Інтернет-магазин спортивного харчування SportPower.Com.Ua працює на платформі та в дизайні, якому вже мало не 10 років. Завдяки проведеним роботам з модернізації сайту, ресурсу вдається утримувати лідерські позиції в своєму сегменті ринку.

modernizaciya saytu

Що краще – модернізувати старий сайт чи створити новий?

З огляду на те, що веб-технології розвиваються надзвичайно стрімко, середній "строк служби" сайтів невпинно скорочується.

Тож якщо вашому сайту більше 4 років, і протягом цього часу він не зазнавав істотної модернізації — з вірогідністю 90 % доцільнішим рішенням для власника стане його заміна, тобто створення нового сайту. Особливо, коли йдеться про оновлення сайту, розробленого "місцевими спецами" на самописній CMS (система керування вмістом сайту).

Чому?

Тому що нормально модернізувати старий сайт щонайменше в половині випадків виявляється дорожчим, ніж створити новий. Крім того, при модернізації старого сайту ви так чи інакше стикаєтеся з наявними технічними обмеженнями.

Натомість при створенні нового сайту — маєте можливість отримати сучасний стильний дизайн та використати актуальні веб-технології, котрі дозволять вашому ресурсові залишатися "на гребні хвилі" впродовж найближчих 3-х, інколи навіть 5-ти років.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію про можливе рішення та вартість модернізації вашого сайту.

Супутні послуги від InSite: створення мобільної версії сайту, розробка додаткової мовної версії.

Скільки коштує модернізація сайту?

Ціна модернізації сайту починається від 200 євро. Однак у разі, коли можливий бюджет нормальної модернізації ресурсу перевищує 1000 євро, ми, як правило, рекомендуємо клієнтові розробити новий сайт.

Консультація

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати безкоштовну консультацію:

  1. Ваше ім'я*
  2. Телефон
  3. Ел.пошта*
  4. Назва компанії
  5. Повідомлення*
  6. *

      ОновитиInvalid Input

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.