Концепт

logo

Компанія InSite надає повний комплекс послуг інтернет-менеджменту.

Наша головна спеціалізація — це підтримка та розвиток корпоративних сайтів, інакше кажучи, всебічний супровід інтернет-ресурсів.

Чи надаються послуги окремо?

Так, ви можете замовити будь-які окремі послуги, що описані в цьому розділі, без регулярного обслуговування сайту.

На кого орієнтований сервіс?

Використовуючи переваги офшорного бізнесу, ми працюємо не лише на ключових для себе ринках України та Литви, але також і по всьому світі.

При цьому InSite працює як із прямими клієнтами — середнім, великим та малим бізнесом, НГО тощо — так і на субпідряді у рекламних агенцій та інших професійних операторів ринку.

Абсолютну більшість робіт у рамках надаваних послуг InSite виконує силами власних фахівців. У разі потреби інтернет-менеджери компанії залучають також наших профільних партнерів у тому чи іншому сегменті.

З чого почати?

Будь ласка, оберіть у меню праворуч напрямок послуг, який вас цікавить, або ж зв'яжіться з нами, щоб отримати оперативну та безкоштовну консультацію.

Орієнтація на результат

Вартість послуг InSite визначається двома ключовими факторами — завданням клієнта і обсягом зусиль, необхідних для досягнення потрібного результату.
Суть у тому, що ви можете зекономите власний час та гроші саме завдяки компетентному менеджменту свого сайту. Вивчивши ситуацію, ми запропонуємо вам оптимальне рішення: збалансоване за параметрами "ваші витрати/ваші прибутки". Загальна схема роботи досить проста. Зрозуміти ваш бізнес — визначити правильне рішення — ефективно його реалізувати. Саме так і працює InSite.